Skip to content

Ozelders.com Nasıl Çalışır?

Paylaş

Nasıl Çalışır?

Ders Verenleri Ara ve Bul

Detaylı arama ile veya ders kategorilerinden ilgilendiğini seçerek bulunduğun yerde, dilediğin özelliklerde ders verenleri kolayca ara ve bul.

Üye Ol, Ders Talebi Yarat, Ders Verenler Sana Ulaşsın

Ücretsiz üye ol ve ders talebi yarat. Ders talebin otomatik olarak seçtiğin alanlarda, bulunduğun şehirde ve dilediğin özellikteki tüm ders verenlere anında iletilsin.

Yorumları Oku ve Karşılaştır

İlgilendiğin ders verenlerin profillerini detaylı şekilde incele ve hakkında yazılan yorumları oku, diğer ders verenler ile karşılaştır.

İletişime Geç

İlgilendiğin ders verenlere soru sormak için site üzerinden mesaj gönder veya telefon numaralarını bırakmışlarsa telefon ile ulaş.

Seçtiğin İle Derse Başla

Seçtiğin ders veren ile yazış, konuş ve anlaş. Uygun olduğun zamanları belirle ve derse başla.

Ders Vereni Değerlendir

Derse devam ederken veya ders bitiminde ders veren hakkında detaylı değerlendirme yap, yorum yaz ve geri bildirimde bulun.

Nasıl Çalışır?

Profilini Güçlendir

Tanıtım videonu yükle, blog yaz, profilini sosyal medyada paylaş, ders verdiklerinden seni değerlendirmelerini ve hakkında yorum yazmalarını iste.

Üyelik Paketleri İle Kendini Öne Çıkart

Onaylı üyelik ile güvenilirlik sağla, profilin arama sonuçlarında üst sıralarda ve belirgin görünsün, ders almak isteyenlere doğrudan ulaş.

Ders Taleplerine Karşılık Ver

Gelen ders taleplerini değerlendir ve yardımcı olabileceğin ders almak isteyenlere geri dönüş yap.

Anlaştığın İle Derse Başla

Anlaştığın ders almak isteyen ile yazış, konuş ve anlaş. Ders için uygun olduğun zamanlar dahilinde ders vermeye başla.

Değerlendirme Talebinde Bulun

Ders süresince veya bitiminde ders verdiğin kişiden seni değerlendirmesini ve hakkında yorum yapmasını talep et.

Başarı Hikayeleri

İstanbul'da çalıştığım uzun yıllar boyunca bir türlü kaynak ve/veya zaman ayıramadığım 'tango öğrenme arzum'a koşullar ilk elverdiğinde baktım Balıkesir'in Edremit ilçesinin uzak semti Altınoluk'ta yaşıyan bir emekliyim. 'Aaaa buralarda kimseyi bulamazsın kiii.' dediler. Oysa google'da 'tango dersi edremit' yazar yazmaz sizi buldum. Süpersiniz! Ders verene ilişkin yorumum istendiğinde 'Dilemiştim, ummmuştum, ama bu kadar cici bir Tango Öğretmenim olacağını hayal edememiştim...' yazdım. Son derece samimiyim! Çok çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. İyi ki varsınız!

Funda Turper - Balıkesir